Zespół Szkół nr 14Z życia szkołySukcesy, osiągnięciaGalerie zdjęćInformacje dla rodziców i uczniówPlan lekcjiWażne dokumenty Klasy profilowaneEgzamin, Sprawdzian
Zespół Szkół nr 14
e-mail: zs14torun@home.pl
Archiwum 2013/2014
Archiwum 2012/2013
Archiwum 2011/2012
Sukcesy, osiągnięcia
SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

GIMNAZJUM


przedmiot imię i nazwisko, klasa nazwa konkursu
język polski Julia Kruszewska, kl. 2a laureatka w konkursie na opis pracy w wymarzonym zawodzie organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
 



Sukcesy i osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2014/2015 


W dniu 24.11.2014r. rozegrany został Turniej Finałowy Mistrzostw Torunia Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej. Chłopcy naszego gimnazjum zostali Wicemistrzami Torunia. 

Szkołę reprezentowali: Michał Wiśniewski ( kapitan), Adam Pawłowski,Michała Kamionka, Mercel Wcisło, Kacper Hejnowicz, Radosław Ryl, Karol Łucki (bramakarz), Maciej Hernik, Daniel Rutecki, Krystian Wawrowski, Adam Kiliński, Tomasz Wojnowski, Paweł Czerniawko (bramkarz), Patryk Krysiak. 


  

 



W dniu 20.11.2014 rozegrany został turniej finałowy Mistrzostw Torunia w Mini Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych.

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce.
Szkołę reprezentowały:Jagoda Lotek, Daria Kowalska, Oliwia Trzymkowska, Marcelina Olszewska, Monika Kubiaczyk,

Amelia Słowikowska, Monika Szczuka, Łucja Krzyżowska, Julia Kańkowska, Martyna Czajkowska, Julia Mury.

 


6.11.2014 uczennice naszej szkoły startowały w Indywidualno - Drużynowych Biegach Przełajowych z okazji Świeta Niepodleglości.
Łucja Krzyżowska - zajęła III miejsce w rocznku 2002/2003
Patrycja Kwajzer - zajęła VI miejsce w roczniku 2004 i młodsi
 


W dniu 3.11.2014 rozegrany został turniej finałowy Mistrzostw Torunia Szkół Gimnazjalnych w unihokeju.Dziewczęta naszego gimnazjum wygraly wszystkie mecze i zajęły I miejsce. 
W finale uczestniczyły szkoły: Gim,24- II miejsce,Gim.28 -III miejsce,Gim.21 IV miejsce.
Szkołę reprezentowały: Oliwia Zawacka (kapitan),Wiktoria Błotnicka,Ola Dombrowska,Ola Urbańska.,Julia Kochanowicz,Dominika Waszyńska,Daria Jędrzejczak,Maria Grzybowska,Karolina Sulkowska.Trener Iwona Dylewska.

     




25.11.2014 Nasza Szkoła w pływackich zawodach Szkół Podstawowych - dziewcząt wywalczyła 3 miejsce.
W rywalizacji uczestniczyło 13 szkół.
Indywidualnie Gabriela Ratajczyk dwukrotnie zajęła 3 miejsce 50 stylem dowolnym i 50 stylem grzbietowym, Łucja Krzyżowska zajęła trzecie miejsce 100 stylem zmiennym. Dziewczęta w sztafecie 4 x 50 stylem dowolnym zajęły trzecie miejsce. (Skład sztafety: D.Borkowska, Ł.Krzyżowska, G.Ratajczyk, M.Szczuka). Trener Patryk Zatorski





 

 

Zespół Szkół nr 14|Z życia szkoły|Sukcesy, osiągnięcia|Galerie zdjęć|Informacje dla rodziców i uczniów|Plan lekcji|Ważne dokumenty |Klasy profilowane|Egzamin, Sprawdzian